MČR v kolečkovém rychlobruslení na dráze 26.-28. 5. 2017
Časy závodů jsou pouze orientační a budou průběžně upřesňovány!!
Závod Čas Kategorie Trať Rozjížďky Postup
- 18:00 Žáci B - Senioři 300 m t.t. F
 
SO 9:30 - 13:00 ----- ------ ---------
1-6 9:30 Začátečnící - Žáci C Slalom
7-11 10:20 Žákyně B 500 m 5 rozj 20 časem
12-16 10:35 Žákyně A 500 m 5 rozj 20 časem
17-20 10:50 Kadetky 500 m 4 rozj 16 časem
21-25 11:04 Žákyně C 100 m 4 rozj 12 časem
26-27 11:15 Žáci C 100 m 2 rozj 6 časem
28-29 11:20 Žákyně D 100 m 2 rozj 6 časem
30-31 11:25 Žáci D 100 m 2 rozj 6 časem
32-35 11:30 Žákyně B 500 m 4 QF 1.+2.+3.
36-39 11:42 Žákyně A 500 m 4 QF 1.+2.+3.
40-43 11:54 Kadetky 500 m 4 QF 1.+2.
44-46 12:05 Kadeti 500 m 3 rozj 8 časem
47-48 12:12 Senioři 500 m 2 rozj 8 časem
49-50 12:17 Žáci B 500 m 2 rozj 6 časem
51-53 12:24 Žáci A 500 m 3 rozj 6 časem
54-55 12:39 Juniorky B 500 m 2 rozj 4 časem
56-57 12:42 Junioři B 500 m 2 rozj 4 časem
58-59 12:55 Junioři A 500 m 2 rozj 4 časem
 
SO 13:10 - 14:30
60-61 13:15 Žákyně C 100 m 2 SF 1.+2.+3.
62-63 13:17 Žákyně B 500 m 2 SF 1.+2.+3.
64-65 13:19 Žákyně A 500 m 2 SF 1.+2.+3.
66-67 13:28 Kadetky 500 m 2 SF 1.+2.
68-69 13:34 Kadeti 500 m 2 SF 1.+2.
70-71 13:40 Senioři 500 m 2 SF 1.+2.
72 13:45 Začátečníci 30 m F
73 13:48 Žákyně D 100 m F
74 13:52 Žáci D 100 m F
75 13:55 Žákyně C 100 m F
76 14:03 Žáci C 100 m F
77 14:06 Masters U-50 M 500 m F
78 14:09 Masters U60+70 M + F 500 m F
79 14:12 Žákyně B 500 m F MČR
80 14:18 Žáci B 500 m F MČR
81 14:20 Žákyně A 500 m F MČR
82 14:24 Žáci A 500 m F MČR
83 14:26 Kadetky 500 m F MČR
84 14:28 Kadeti 500 m F MČR
85 14:31 Juniorky B 500 m F MČR
86 14:35 Junioři B 500 m F MČR
87 14:38 Junioři A 500 m F MČR
88 14:40 Juniorky A, Seniorky 500 m F MČR
89 14:45 Senioři 500 m F MČR
 
SO 16:00 - 19:00
90-92 16:20 Žákyně B 1000 m 3 rozj 1.+ 5 časem
93-94 16:35 Žáci B 1000 m 2 rozj 1.+ 6 časem
95 16:42 Masters M, F 3000 m F
96 16:51 Začátečníci 200 m F
97 16:54 Žákyně D 300 m F
98 16:57 Žáci D 300 m F
99-100 17:02 Žákyně C 500 m Fin AB
101 17:10 Žáci C 500 m F
102 17:17 Žákyně A 3000 m E F MČR
103 17:33 Žáci A 3000 m E F MČR
104 17:48 Žákyně B 1000 m F MČR
105 17:52 Žáci B 1000 m F MČR
106 18:00 Kadetky 5000 m E F MČR
107 18:12 Kadeti 5000 m E F MČR
108 18:26 Masters M, F 1000 m F
109 18:35 Juniorky A+B, Seniorky 3000 m P F MČR
110 18:45 Junioři B 5000 m P F MČR
111 19:03 Junioři A, Senioři 5000 m P F MČR
 
NE 9:00 - 10:30 ----- ------ ---------
112-114 9:10 Žákyně A 1000 m 3 SF 1. + 5 časem
115-116 9:22 Žáci A 1000 m 2 SF 1. + 6 časem
117-119 9:28 Kadetky 1000 m 3 SF 1. + 5 časem
120-121 9:40 Kadeti 1000 m 2 SF 1. + 6 časem
122-123 9:49 Juniorky B - zrušeno 1000 m 2 SF 1. + 6 časem
124-125 9:49 Junioři B - zrušeno 1000 m 2 SF 1. + 6 časem
126-127 9:49 Senioři 1000 m 2 SF 1. + 6 časem
128 9:54 Žákyně B 1500 m F
129 10:20 Žáci B 1500 m F
 
NE 10:45 - 11:45
130 10:30 Žákyně A 1000 m F MČR
131 10:33 Žáci A 1000 m F MČR
132 10:37 Kadetky 1000 m F MČR
133 10:43 Kadeti 1000 m F MČR
134 10:47 Juniorky B 1000 m F MČR
135 10:52 Junioři B 1000 m F MČR
136 10:57 Junioři A 1000 m F MČR
137 11:02 Juniorky A, Seniorky 1000 m F MČR
138 11:06 Senioři 1000 m F MČR
 
NE 11:30 - 13:45
139 11:35 Žákyně A 2000 m P F MČR
140 11:55 Žáci A 2000 m P F MČR
141 12:05 Kadetky 3000 m P F MČR
142 12:16 Kadeti 3000 m P F MČR
143 12:28 Juniorky A+B, Seniorky 5000 m E F MČR
144 12:45 Junioři A+B, Senioři 10000 m E F MČR
 
NE 13:45 - 14:45
145 13:45 Žákyně A+B 12 kol štf.
146 Žáci A+B 12 kol štf.
147 Kadetky JunA+B Seniorky 15 kol štf.
148 Kadeti, Jun B 15 kol štf.
149 Jun A, Senioři 15 kol štf.